Jak hobby pozwala nam poznac innych ludzi

krasnalove.pl

Jak hobby pozwala nam poznac innych ludzi

Jak hobby pozwala nam poznac innych ludzi On będzie spać w swojej hodowli psa, jeśli pies jest tak przyjazny. Nie mógł dać prześmieszny kto szuka albo śmiech, tak długo, jak on może mieć coś (cokolwiek) w brzuchu i korytarz na odpoczynek głową.

Ale, dlaczego istnieje potrzeba być społecznie akceptowane? Maska noszenia jest przebranie społecznej, skutecznie wykorzystywane przez wszystkich, z wyjątkiem głodnych i opuszczonych. Ludzie noszą maski, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość, by ukryć swoje prawdziwe emocje, swoje prawdziwe uczucia. Niektórzy ludzie kojarzy fałszywych uśmiechów, które wyglądają jak kserokopii na ich twarze. Uśmiechy są bezterminowe, to sprawia, że ??zastanawiam się, czy ludzie są naprawdę miłe. Maski są zużyte zdobyć lub zabezpieczyć przyjaźnie. W nich, wszyscy noszą maski. Zdarza się, że maska ??sobie staje się koniecznością, ponieważ nie chcesz, aby powiedzieć ludziom prawdę o sobie, albo siebie. W księgach noszących maski społeczeństwa (które są zwykle pompatyczny i arogancki), to zwykle psa jeść pies świata. Kiedy ludzie stają się naprawdę boi się wokół ciebie, zmusić ich do noszenia masek. Wiele osób sobie wiele trudu, aby zapewnić akceptację społeczną z różnych powodów, niszcząc cudze psychikę serca, emocji i życia w procesie, nie dbając, którego wół jest ugodził, wymieniając ich "Jack-the-lad" maskę, na gigantycznym krwi -sucking "Dracula" maski.

Dyskutując maski ludzi z moim bardzo bliskim przyjacielem, Richie przyłbice medyczne Dayo Johnson, oto co powiedział. "Cóż, jeśli o mnie chodzi, powiedziałbym, niech psy jedzą psy w swoim własnym świecie! Pobyt z dala od tych, którzy chcą powiedzieć, gdzie skoczyć i biec aż znaleźć tych, którzy będą cię tam, gdzie powiem aby przejść dalej! " Nawet klaunów i maskarady, którzy noszą maski profesjonalnie, trzeba je zdjąć kiedyś. Jeśli ciągle znaleźć się wśród ludzi, którzy chcą mieć cię na śniadanie, lunch i kolację, biec, aż do tych, którzy będą cię pochwalam.
Artykuł napisany przez: karmy dla ryb akwariowych