Jak hobby wplywa na nasze zdrowie

krasnalove.pl

Jak hobby wplywa na nasze zdrowie

Jak hobby wplywa na nasze zdrowie

Około 65 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych mają wysokie ciśnienie krwi, znany również jako nadciśnienie. Jest to jeden z trzech dorosłych żyjących. Niezliczone są bardziej narażone na rozwijanie go. A jeśli jesteś 60+ lat masz 50% szans na poszkodowanych. Co gorsza, że ??w ciągu życia przeciętnego Amerykanina jest szansa rozwoju nadciśnienia tętniczego wynosi 90%.

Z wiekiem nasze ciśnienie krwi powoli przesuwać w górę, i wzrasta szybciej, jeśli mamy inne czynniki ryzyka. Dieta ma ogromny wpływ. A / stosunek potasu przekrzywiony sodu i nadużywanie alkoholu są pokazane w celu zwiększenia ciśnienia krwi.

Nie wystarczająco dużo aktywności fizycznej jest znana, aby zwiększyć ryzyko wystąpienia wysokiego ciśnienia tętniczego. Jest to podwójny problem jak nadwaga lub otyłość, zwiększa ciśnienie krwi i jest częściowo spowodowane niskim poziomem aktywności.

Uwzględniając wysokie ciśnienie krwi nie jest nieuniknione. Istnieje wiele można zrobić, aby zapobiec, andtreat wysokie ciśnienie krwi.

Jeden ciekawy kawałek badań wychodzi z International Journal impotencji Badania wykazały bezpośredni związek między poziomem testosteronu i skurczowe ciśnienie krwi, tym wyższy poziom testosteronu, tym niższe ciśnienie tętnicze skurczowe.

Badania nie dokonywać żadnych wniosków, dlaczego to się dzieje, ale jedno wyjaśnienie jest takie, że testosteron ma zamiar obniżyć tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej oraz pomaga zatrzymać zapalenie. Wszystkie przyczyny wysokiego BP.

Istnieją trzy kroki, aby zwiększyć poziom testosteronu i pomaga obniżyć swoje BP.

1.) intensywnego treningu siłowego. Korzystanie związek ćwiczenia z wykorzystaniem wielu grup mięśniowych można zwiększyć produkcję testosteronu o 40-50%. To pomaga stracić tłuszcz, budować mięśnie i walczyć cykl spadkowy starzenia.

Artykuł napisany przez: wyposażenie sklepów spożywczych