Modelarstwo – dla kogo hobby

krasnalove.pl

Modelarstwo - dla kogo hobby

Modelarstwo - dla kogo hobby

Po tych odcinkach miałem o wiele więcej spotkań z Tunku, każdy z nich niezapomniane, edukacyjnych i wgląd do jego mądrości i ludzkości.

Jego urodziny otwarte domy były sprawy ciepłe i wzruszające, obfitego rozprzestrzeniania Malay żywności i innych smakołyków. Chińskie rodziny, około 60 procent z obecnych, by otoczyć go razem ze swoimi małymi dziećmi, wołając: "Mów do Tunku okazji urodzin!"

transport drobnicowy

Kochał dzieci i dzieci roiło się wokół niego w sposób naturalny, biorąc do rodzaju starca jak kaczych do wody.

Jego wizyta w Bangkoku w 1985 roku był kolejnym niezapomnianym wydarzeniem. Przez to moja praca została idzie dobrze, a wiele z moich artykułów zostały opublikowane w mediach lokalnych i międzynarodowych.

Tunku i jego świta Perkim przyszedł w prywatnym odrzutowcu Sarawak Chief Minister Taib Mahmud użytkownika. Taib był wiceprezesem, a prawa ręka Tunku w Perkim. Ale nie było żadnej wzmianki o wizycie w lokalnej prasie.

Tunku był bardzo rozczarowany Perkim sekretarz prasowy (australijski nawrócony na islam pracuje Perkim), powiedział Tarmizi Hashim, prasa attache ambasady Malezji. Tarmizi zaokrąglana media. Następnego dnia cała Bangkok naciśnij Corp zwrócił się do usłyszenia rozpromieniony Tunku mówić o ważnej pracy humanitarnej Perkim pośród Bangkoku muzułmanów.

Tunku był hit z tajskich reporterów, ponieważ dorastał w tajlandzkim dworze króla Rama 6. Dla nich Tunku zakwalifikowane jako królewskiej Thai i rząd uhonorował go dwóch policjantów z eskorty-rider ilekroć przychodzi do królestwa.

On i jego starszy brat byli "zakładników" w sądzie jako Kedah był jeszcze Vessal stan Syjamu na przełomie XIX i XX wieku. Wrócił do Kedah w jego wczesnych nastolatków i studiował w Szkole Penang bezpłatne. Jego starszy brat przebywał w Tajlandii i stał generał major w Royal Thai Army.

Artykuł napisany przez:

No Comments

Add your comment