Samochody – czy to tylko hobby dla mezczyzn

krasnalove.pl

Samochody - czy to tylko hobby dla mezczyzn

Samochody - czy to tylko hobby dla mezczyzn

Na zaliczenie kolokwium Promocje w Diamond

Po udzieleniu lekcji jazdy w Nottingham od kilku lat postanowiłem zaktualizować swoje umiejętności jazdy biorąc Diamentową Specjalny test ponownie po kilku latach bez przeszkolenia. Poniższy artykuł jest przypomnienie o korzystaniu komentarza jazdę poprawić zaawansowane umiejętności jazdy zarówno w zakresie planowania w przód i świadomości zagrożenia.

Po przejściu Diamentową specjalnego testu w 2005 roku, uważałem moją jazdę być na bardzo wysokim poziomie. Dowiedziawszy się, że test ma teraz żywotność niż trzy lata i zdecydowałem, że nadszedł czas, aby przystąpić do egzaminu ponownie nabyć "Manewry i Hazard Perception" diament DVD do wykorzystania jako pomoc naukowa. Podobnie jak większość ADI, regularnie wykazać manewry uczniów i nie przewidujemy żadnych problemów w tej dziedzinie. Jednakże, byłem pod wielkim wrażeniem przez sekcję dysku DVD z komentarzem i zdał sobie sprawę, że to może coś mam zaniedbane w moim jazdy. Użyłem techniki komentarze w ograniczony sposób podczas treningu PDI do testu Część 2 umiejętność jazdy, ale nigdy nie wykorzystano go jako główną część szkolenia kierowców. Po kilku napędów 10 minut glosa Wierzyłem moje postrzeganie zagrożeń i planistyczne umiejętności, aby być do zera i wykonane datę, aby ponownie przystąpić do egzaminu.

Poznałem Diamentowy Examiner Russell Jones DipDI w okolicy i zaczęli test. Po 30 minutach jazdy w terenie nieznanym zauważyłem, że moja koncentracja była chwiejne i było znalezienie go bardzo trudno pozostać całkowicie alert do sytuacji na drodze. Trasa do testu Specjalnej było dość skomplikowane, biorąc w wielu drogach krajowych i małych miasteczek. Praca i życie w środowisku miasta, jest to rodzaj jazdy, które nie jestem praktykowany w.
Artykuł napisany przez: