Co daja nam spotkania z osobami z takim samym hobby

krasnalove.pl

Co daja nam spotkania z osobami z takim samym hobby

Co daja nam spotkania z osobami z takim samym hobby

Zwracając się do mnie, powiedział: "Masz problem ze swoim paszportem po deportacji z Birmy. Jeszcze wczoraj dyrektor imigracja z KL był tutaj, żeby mnie odwiedzić. Co za zbieg okoliczności! Powiedział mi, gdybym potrzebował pomocy, nie wahaj się powiedz mu. dam ci list. Idziesz do KL imigracji i zobaczyć go. Dostaniesz zestaw nagłośnieniowy z mikrofonem bezprzewodowym swój paszport w krótkim czasie. "

Dwa tygodnie wcześniej miałem moje pierwsze spotkanie z Tunku i spędził kilka godzin rozmawiając o uchodźców birmańskich Rohinga, kiedy taśmy nagrane go z mini-taśmy rejestratora (bardzo rzadko do zobaczenia w 1978 roku).

I została deportowana z Birmy po roku w niesławnych więzieniach tego kraju. Moim przestępstwem wchodził th kraju bez wizy dziennikarskiej. I został poproszony przez muzułmańskiego lidera w więzieniu, aby zobaczyć Tunku kiedy wysiadł i powiedzieć mu o swoich problemach i prześladowań pod birmański. [Zobacz historię w Islamskiej Herald]

Napisałem do Perkim, Islamskiego Stowarzyszenia Pomocy założonej przez Tunku i powiedział im moją sytuację i poprosił, aby zobaczyć Tunku wymagane przez muzułmańskiego przywódcy, który znajdował się w więzieniu ze mną. Odpowiedź była szybka i ku mojemu zaskoczeniu, że poprosił o zgodę na wydrukowanie mojego listu w Islamskim Herald. To był początek mojej bardzo szczęśliwy i zadowolony przyjaźni z Tunku.

Mój paszport został zabrany przez rząd i powiedziano mi, że była przedmiotem badań ze względu na kary więzienia. Paszport może być zwrócony dopiero po I zdaje.

Gdy? To może być rok albo nigdy, powiedziano mi. Miałem dwa zadania czekają na mnie w Bangkoku - z gazety biznesowe razy i jako reporter agencji prasowej UPI USA w 1978 Igrzysk Azjatyckich.

Ale bez paszportu byłem niezatrudnialni. Tunku był moim wybawcą. Bez niego, moja kariera i przyszłość byłaby znacznie zagrożone.

Artykuł napisany przez: https://www.witaminyswanson.pl/pl/c/Medicaline/43

No Comments

Add your comment