Czy jest okreslony wiek na danego typu hobby

krasnalove.pl

Czy jest okreslony wiek na danego typu hobby

Czy jest okreslony wiek na danego typu hobby

Wiele zagłosowałoby Tunku Abdul Rahman jak najbardziej ukochanego premiera Malezji z powodu jego ujmujący sposób. Jego dowcip, ostrość umysłu, empatii i współczucia dla zwykłych ludzi były legendarne.

Ale wielu jego wielbicieli mogą nie być świadomi jego kolorowe początku kariery i jego trwałego związku z mniejszości muzułmańskiej Tajlandii.

Wiele już napisano o jego rozwój polityczny i osiągnięć. Robert McNamara, ówczesny prezes Banku Światowego, powiedział w przemówieniu wygłoszonym na otwarcie pierwszego wykładu Tun Abdul Razak Memorial, że był zazdrosny o Malezyjczycy na widowni, którzy przeszli z ojców-założycieli narodu, podczas gdy miał dostać znać Tunku przez podręcznikach historii.

Byłem 10 lat w 1957 roku, kiedy Tunku ogłosił niepodległość od Wielkiej Brytanii i stał się pierwszym premierem tego kraju. Miałem szczęście spotkać go kilka razy w późniejszych latach. Oglądanie go w akcji, słuchając jego mądrych słów, że stał się jednym z jego wielu podziwiając fanów.

Po raz pierwszy stanął twarzą w twarz z Tunku w jego rezydencji w Ayer Raja Road, Penang, w maju 1978 roku już dawno na emeryturze i wybrał Penang w domu spokojnej starości.

Dlaczego on wybrał Penang i nie Kuala Lumpur? Mieszkańcy Penang zostali wyróżnieni i szczęśliwi, że tak wielki człowiek wybrał wyspę jako jego domu. Widać było, że kochał wyspę jak wyspiarze go kochał.

Oczekiwanie na Tunku

Było to około 10 rano. Wszyscy byliśmy czekając na Tunku w biurze cum recepcji, postawili drogich pamiątek, trofea, laski i pamiątek.

W kącie jego chiński sekretarz waliło na maszynie do pisania. Samad kierowca i Owen Chung jego ADC stałem na czacie. I posadzili obok skromnego Malajskiego chłopca około 18. przed nami były trzy dystyngowany mężczyzna - dwa chiński i indyjski muzułmanin.
Artykuł napisany przez:

No Comments

Add your comment