Czy jest okreslony wiek na danego typu hobby

Czy jest okreslony wiek na danego typu hobby

Wiele zagłosowałoby Tunku wynajem busów warszawa Abdul Rahman jak najbardziej ukochanego premiera Malezji z powodu jego ujmujący sposób. Jego dowcip, ostrość umysłu, empatii i współczucia dla zwykłych ludzi były legendarne.

Ale wielu jego wielbicieli mogą nie być świadomi jego kolorowe początku kariery i jego trwałego związku z mniejszości muzułmańskiej Tajlandii.

Wiele już napisano o jego rozwój polityczny i osiągnięć. Robert McNamara, ówczesny prezes Banku Światowego, powiedział w przemówieniu wygłoszonym na otwarcie pierwszego wykładu Tun Abdul Razak Memorial, że był zazdrosny o Malezyjczycy na widowni, którzy przeszli z ojców-założycieli narodu, podczas gdy miał dostać znać Tunku przez podręcznikach historii.

Byłem 10 lat w 1957 roku, kiedy Tunku ogłosił niepodległość od Wielkiej Brytanii i stał się pierwszym premierem tego kraju. Miałem szczęście spotkać go kilka razy w późniejszych latach. Oglądanie go w akcji, słuchając jego mądrych słów, że stał się jednym z jego wielu podziwiając fanów.

Po raz pierwszy stanął twarzą w twarz z Tunku w jego rezydencji w Ayer Raja Road, Penang, w maju 1978 roku już dawno na emeryturze i wybrał Penang w domu spokojnej starości.

Dlaczego on wybrał Penang i nie Kuala Lumpur? Mieszkańcy Penang zostali wyróżnieni i szczęśliwi, że tak wielki człowiek wybrał wyspę jako jego domu. Widać było, że kochał wyspę jak wyspiarze go kochał.

Oczekiwanie na Tunku

Było to około 10 rano. Wszyscy byliśmy czekając na Tunku w biurze cum recepcji, postawili drogich pamiątek, trofea, laski i pamiątek.

W kącie jego chiński sekretarz waliło na maszynie do pisania. Samad kierowca i Owen Chung jego ADC stałem na czacie. I posadzili obok skromnego Malajskiego chłopca około 18. przed nami były trzy dystyngowany mężczyzna – dwa chiński i indyjski muzułmanin.
Artykuł napisany przez: