Czy jestes za stary na nowe hobby

Czy jestes za stary na nowe hobby

Czy zauważyłeś, jak szybko niektóre osoby uciekają się do wyzwisk i demonizowania kiedy odnosi się do innych, którzy posiadają sprzeczne poglądy? Republikanie i Demokraci, konserwatyści i liberałowie. Wydaje się, że wszystkie są winni takich działań w takim czy innym czasie.http://mediatorzy.waw.pl Uważam takich akcji retoryczne złych manier. Co gorsza, są wskaźniki, które osoba składająca sprawozdanie jest po prostu próbują wzmocnić inaczej słabe argumenty.

Inaczej mówiąc, jeśli nie może się równać z drugiej strony za fakty, rozumowania i logiki, a następnie zaatakować go skandaliczne krytykę. Zadzwoń do niego unpatriotic, przestępcą, stanowi zagrożenie dla całej Wspólnoty, które są nieprawdziwe wypowiedzi i które nigdy nie zbliżył się do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Ostatnio czytałem w gazecie przeczytać społeczności, że list-pisarz miał na myśli jako felietonista „toksycznych odpadów” tylko dlatego, że nie zgadzał się z punktu widzenia użytkownika publicysta. Stwierdzenie mówi więcej o krytykiem, niż to miało miejsce o felietonista, albo o jego idei.

Kandydaci na stanowiska polityczne są chętni na wyzwiska i próbuje demonizować innych kandydatów. Zwykle działania te określane są jako błoto zawiesia, termin, który właściwie jest pod hasłem „brudnych polityką.” Oni opisują siebie jako patriotyczne, anty-podatkowych, pro-rodzinnych, miłujących wolność, osób bogobojnych. Obawia się, że ich przeciwnicy mogą przyjąć te same charakteryzacje, starają się uprzedzać ich oskarżając ich o unpatriotic tax-and-spędzić kandydatów, którzy ignorują wartości rodzinnych.

Istnieją przykłady demonizowanie w wielu opowiadań prasowych. Na przykład ci, którzy sprzeciwiają się prawa do aborcji twierdzą, wyłączne prawo do tytułu „pro-life”.
Artykuł napisany przez: http://pirox.pl