Czy jestes za stary na nowe hobby

krasnalove.pl

Czy jestes za stary na nowe hobby

Czy jestes za stary na nowe hobby

Czy zauważyłeś, jak szybko niektóre osoby uciekają się do wyzwisk i demonizowania kiedy odnosi się do innych, którzy posiadają sprzeczne poglądy? Republikanie i Demokraci, konserwatyści i liberałowie. Wydaje się, że wszystkie są winni takich działań w takim czy innym czasie. Uważam takich akcji retoryczne złych manier. Co gorsza, są wskaźniki, które osoba składająca sprawozdanie jest po prostu próbują wzmocnić inaczej słabe argumenty.

Inaczej mówiąc, jeśli nie może się równać z drugiej strony za fakty, rozumowania i logiki, a następnie zaatakować go skandaliczne krytykę. Zadzwoń do niego unpatriotic, przestępcą, stanowi zagrożenie dla całej Wspólnoty, które są nieprawdziwe wypowiedzi i które nigdy nie zbliżył się do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Ostatnio czytałem w gazecie przeczytać społeczności, że list-pisarz miał na myśli jako felietonista "toksycznych odpadów" tylko dlatego, że nie zgadzał się z punktu widzenia użytkownika publicysta. Stwierdzenie mówi więcej o krytykiem, niż to miało miejsce o felietonista, albo o jego idei.

Kandydaci na stanowiska polityczne są chętni na wyzwiska i próbuje demonizować innych kandydatów. Zwykle działania te określane są jako błoto zawiesia, termin, który właściwie jest pod hasłem "brudnych polityką." Oni opisują siebie jako patriotyczne, anty-podatkowych, pro-rodzinnych, miłujących wolność, osób bogobojnych. Obawia się, że ich przeciwnicy mogą przyjąć te same charakteryzacje, starają się uprzedzać ich oskarżając ich o unpatriotic tax-and-spędzić kandydatów, którzy ignorują wartości rodzinnych.

Istnieją przykłady demonizowanie w wielu opowiadań prasowych. Na przykład ci, którzy sprzeciwiają się prawa do aborcji twierdzą, wyłączne prawo do tytułu "pro-life".
Artykuł napisany przez:

No Comments

Add your comment