Pomysly na zarabianie na hobby

krasnalove.pl

Pomysly na zarabianie na hobby

Pomysly na zarabianie na hobby Zazwyczaj to nie będzie bardzo długo, zanim większość ludzi odkryć maski. Podczas gdy niektóre kłamstwa uszkodzić i zniszczyć relacje zaufania, inne FIBS spełniają ważne funkcje interpersonalne, takie jak wygładzanie na sytuacje niezręczne lub zabezpieczania ego kruche.

Ale jak często ludzie kłamią, a kiedy oni to robią? DePaulo wraz ze współpracownikami poprosił 77 studentów i 70 członków społeczności prowadzić dziennik szczegółowo każde kłamstwo kazali. Uczniowie, okazało się, przyznał się do kłamstwa, średnio dwa razy dziennie, podczas gdy mieszkańcy kłamał pół tak często. Wśród innych ustaleń z przeprowadzonych badań:

* Członkowie społeczności kłamał w jednej piątej ich interakcji społecznych; studentów, jedna trzecia. * Leżąc była częstsza u telefonów niż w twarzą w twarz czatów. * Jeden leżą w siedmiu zostało odkryte - w miarę meble kute kłamcy mógł powiedzieć. * Dziesiąty kłamstw były jedynie przesady, natomiast 60 procent było bezwarunkowe oszustwa. Większość pozostałych były subtelne kłamstwa, często zaniechania. * Ponad 70 procent kłamców powie znów ich kłamstwa.

Nikt nigdy nie udało się mówienie prawdy absolutnej przez trzy tygodnie z rzędu !!! Co jest czym, co sprawia, że ??leżąc atrakcją, możliwość, a nawet takie części (lub tkaniny) interakcji społecznych? Zastanawiasz się o tym, poprosiłem znajomego z Cork w Irlandii.

Każdy działa pod ogólnym piramidy Maslowa. Maski, dlatego może podlegać potrzebie społecznej akceptacji. Maslow Postuluje się, że po tym, jak są karmione, pojone i mieści, potrzeba być społecznie akceptowane staje się pilną podstawową potrzebę. Oznacza to, że głód bezradny włóczęga nie daje kawałek dwóch grosz, czy go zaakceptować czy nie. Nie ma dwa grosze pocierać razem (jak irlandzki powie). będzie jadł okruszki z tabeli, jeśli nie jesteś zbyt skąpe, aby dopuszczać do upadku.
Artykuł napisany przez: