Czy na graniu w gry mozna zarobic

krasnalove.pl

Czy na graniu w gry mozna zarobic

Czy na graniu w gry mozna zarobic

Głównym mówcą na jednym seminarium chodziłem złożyło takiego oświadczenia - "Wszyscy noszą maski". Gdy zastanawiałem co możliwe znaczenia, że ??oświadczenie może mieć, zdałem sobie sprawę, że jest to ogólne podsumowanie ludzkości. Niezależnie od tego, kim jesteśmy i w różnych okresach naszego życia, wszyscy noszą maski.

Co zatem jest maską? Ogólnie rzecz biorąc, to maska ??jest przykrycie na twarz.korony sopot Jest to nakrycie dla części lub całości twarzy, noszone do ukrycia tożsamości osoby. Jest to groteskowa lub humorystyczny twarzy noszenia na karnawał, maskarady itp Anything zakamuflowany lub ukrywa (np pretekstem), to maska. Osoba może być źle rani i ukryć go z wielkim uśmiechem - maski! Psychologowie twierdzą, że jeśli dana osoba mówi ci kilka razy podczas rozmowy "Nie kłamię", zazwyczaj leży. Maski! Wiele osób ma różne maski na różne dni, a może i różnych okazjach. Maski są te rzeczy, które pozwalają nam przypuszczać, że różnimy się od innych ludzi.

Czytałem artykuł w Psychology Today pod tytułem "The Truth About Kłamstwo", napisany przez Petera Doskoch. W nim, Piotr zacytował badania psycholog i ekspert leżącego Bella DePaulo dr, który przeprowadził badania i stwierdził, że "od czasu do czasu ktoś będzie nalegać, że może on być całkowicie zgodne z prawdą przez trzy lub cztery tygodnie. Ale nikt nigdy nie uda. " "Codzienne kłamstwa są tak naprawdę częścią struktury życia społecznego", mówi DePaulo, profesor uniwersytetu. On myśli, że jego ", ponieważ ludzie chcą być akceptowane, a ponieważ, czasami mówi rzeczy takimi, jakimi są w rzeczywistości, może być szkodliwe dla serca i relacji ludzi, więc ludzie naciągnąć prawdę niewiele, niektóre częściej niż inni." Problem pojawia się jednak, gdy kłamca zaczyna wierzyć, że on mówi prawdę. Staje poważnie oszukani, a ludzie wokół niego, oprócz niego, można zobaczyć, że on jest niezgodna z prawdą, a może, przebiegły.
Artykuł napisany przez: