Gry komputerowe – kiedy staja sie Twoim hobby

krasnalove.pl

Gry komputerowe - kiedy staja sie Twoim hobby

Gry komputerowe - kiedy staja sie Twoim hobby

World of Warcraft jest jak mini-społeczeństwo. Podobnie jak w rzeczywistym świecie, trzeba złoto na zakup rzeczy, nabywać wykształcenie lub transportu korzystają itp Jednym ze sposobów, aby uzyskać złoto jest sprzedaż rzeczy.

Są to jedne z najczęściej zadawanych pytań, jeśli chodzi o sprzedaż przedmiotów w WoW.

Skąd mam wiedzieć, gdzie sprzedać swoje przedmioty?na zadluzenia

Możesz sprzedawać swoje przedmioty za pośrednictwem trzech kanałów ...

Sprzedawca jest tzw non-playing znaków. On jest "wirtualny". Innymi słowy, jeśli coś sprzedać do dostawcy, otrzymasz stałą cenę za to.

Dom Aukcyjny jest miejscem, gdzie można umieścić więcej cennych przedmiotów na sprzedaż. Ludzie mogą tam pójść i przeszukiwania elementów, wybierz je, a kupić go - i nie trzeba być online, aby tak się stało. Będziesz otrzymywać zapłatę godziny później w skrzynce pocztowej.

Trade Channel jest dla bardziej doświadczonych graczy. Zamiast umieszczać swój przedmiot na sprzedaż w Domu Aukcyjnego, można po prostu ogłosić na kanale handlu, który chcesz go sprzedać. Inni gracze mogą następnie skontaktuje się z Tobą, jeśli chcą kupić. Ale będą widzieć tylko wiadomości, jeśli oglądasz kanał handlowy w tym samym momencie.

Kiedy mam wybierać między sprzedawcą, Domu Aukcyjnego, a kanał Trade?

Jeśli elementy, które chcą sprzedać to "szary", sprzedać je do sprzedawcy. Możesz zobaczyć kolor elementu, umieszczając kursor myszy nad nim, a następnie oglądać na kolor jego nazwa w ramce, które się pojawi.

Wszystkie kolory inne niż szare, mogą być sprzedawane w Domu Aukcyjnym.

Jeśli sprzedajesz coś bardziej ogólnego, jak listy wszystko, co można zrobić z inspiruj ące lub Jewelcrafting, można użyć kanału Trade to zrobić.

Ile należy ładować za przedmiot?

Artykuł napisany przez:

No Comments

Add your comment