Jak hobby pozwala nam poznac siebie

krasnalove.pl

Jak hobby pozwala nam poznac siebie

Nie jest to, że w każdym człowieku, który musi być obchodzone. Nikt nie powinien być wykonany do noszenia maski wiecznie.

Niezależnie od tego, kto jest robienie notatek, dowcipy akcji z siebie, i śmiać się głośno, aż boli. Wybierz czas śmiechu lub uśmiechu, nawet w miejscach publicznych. Regularnie szukać czegoś śmiesznego siebie i śmiać się z nim. Gdy ktoś opowiada dowcip na własny koszt, zobacz zabawną stronę niej i śmiać. Jego zadaniem jest śmiać się z siebie i rozwinąć swój błąd. Jego praca jest wykonywana. Znajdź kogoś, kto może pomóc naprawić usterkę i pojechać naprawić.

Kontynuować naukę i utrzymać poprawę. Nic nie jesteśmy dzisiaj przyszedł do nas w ciągu jednego dnia. Nic nauczyliśmy przyszedł do nas od urodzenia. Po raz pierwszy usłyszałem od Dayo, że wszyscy rodzimy się z dwoma lęków - lęk przed upadkiem, a strach z głośnych huków. Każda inna obawiać wybraliśmy po drodze dorastania. Wszystko zostało nauczyć i postępuje w miarę upływu czasu. Nikt nie ma kompetencji ani możliwości zmiany nikogo, z wyjątkiem czują potrzebę, i zdecydowaliśmy się zmienić we własnym zakresie. Jesteśmy, kim jesteśmy zostały wykonane. Nie należy nosić maski innych ludzi. Nie wiem, co ich ból jest lub którzy starają się zaimponować. Maska jest noszony przez maskaradę - nie wiem, które mają na twarzy. Ciesz osobę, z którą zostały wykonane, niezależnie od tego, kto patrzy.

Yinka Dixon-Oludaiye jest mówca motywacyjny, Życie Trener biznesu, trener, dziennikarz i pisarz. Żywy dowód, że każdy może wzrosnąć z powodu poważnego braku zaufania, znajdź swój głos, a następnie uda się być inspiracją dla innych. Wyszedłszy emocjonalnie i duchowo silniejsza od przemocy małżeńskiej, Yinka teraz prowadzi jeden-do-jednego i sesjach grupowych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw, w szczególności kobiet w biznesie, pomagając im wyznaczać i osiągać cele, oraz wysoki poziom wydajności szczytowej.

Poprzez warsztaty i seminaria, Yinka prowadzi sesje interaktywne, które motywują i zachęcają obywateli i przedsiębiorstw przechodzących przez różne wyzwania. "Yinka jest odkrywczy, lider zespołu, doradcą, exhorter i encourager. Yinka mocno wierzy, że każdy może pokonać wyzwaniom poprzez rozwijanie, pielęgnowanie i utrzymywanie pozytywnych postaw. motywacja jej życia tkwi w jej zdolności do odkrycia, doceniać i rozwijać umiejętności i zdolności innych. Yinka Dixon jest obecnie siedzibą w Europie, a pracuje jako Życia i Business Coach, mówca motywacyjny i trener.

Artykuł napisany przez: https://notabenedance.pl/cover-band/