Sklepy modelarskie – gdzie szukac

krasnalove.pl

Sklepy modelarskie - gdzie szukac

Sklepy modelarskie - gdzie szukac

"Mój brat zmarł i został pochowany na cmentarzu muzułmańskim Bangkok" The Tunku powiedział. "Kiedy stałem PM w 1957 roku, pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było oficjalnej wizyty w Bangkoku."

"Po przyznać najwyższe odznaczenie, poszedłem do muzułmańskiego cmentarza i ekshumowano szczątki mojego brata i przyniósł je z powrotem do Kedah do pogrzebu na cmentarzu mojej rodziny.http://www.elstyk.com/category/transformatory-transformatory-separacyjne-to Jestem jedyny muzułmański na świecie, który zrobił, że" Tunku powiedział z chichot.

Thai reporter zapytał Tunku czy mógłby jeszcze mówić Thai. Tunku powiedział, że w Kedah, tajski używany jest odmienny od tego, mówi się w Bangkoku. Podobnie jak "Tham Pleu, Tham Plue" oznacza "Co robić, co robić !.

Następnego dnia było na pierwszej stronie we wszystkich dziennikach: "Tunku mówi płynnie Thai," wraz z komentarzem, że Tunku wskazał również malezyjski dziennikarza Kim Gooi, który został uwięziony w Birmie którą zna.

Tunku podkreślić, że mieszkańcy wielkiej społeczności muzułmańskiej w Nongchok na obrzeżach Bangkoku byli potomkami niewolników Kedah Cena jest niedostępna przechwyconych i doprowadzony do Bangkoku do budowy kanałów w ostatnim stuleciu. Dlatego wszystkie meczety i wiele społeczność muzułmańska są wzdłuż kanałów.

Były to jego ludzie złapanych jako niewolnicy i przyniósł z Kedah kopać kanały. Tunku nigdy nie zapomina o nich, były bliskie jego sercu. Dzięki Bogu, że przeżył i żyje także w kraju, gdzie wielu rozliczono stać się cennym teraz zauważył.

Tunku przypomniał również narzekał na rząd Tajlandii podczas oficjalnej wizyty, że nie ma centralnego meczetu w Bangkoku pomimo znacznej liczby muzułmanów. Wynik był wielki meczet widzimy dzisiaj w dzielnicy Hua Mak Bangkoku, powiedział z dumą.

W grudniu 1985 r Malezji attaché prasowy Tamizi zorganizował spotkanie dla mnie spotkać opium king Khun Sa w jego twierdzy na granicy Tajlandii i Birmy. (5-Part-historię drukowane w NST sty 27-Jan 31,1986).
Artykuł napisany przez:

No Comments

Add your comment