Jak gry komputerowe wplywaja na rozwoj

krasnalove.pl

Jak gry komputerowe wplywaja na rozwoj

Jak gry komputerowe wplywaja na rozwoj

Najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się, ile do ładowania, to po zainstalowaniu dodatku "auctioneer". Można go znaleźć przez Curse Client. Aukcjoner pokaże zarówno sprzedawca i cenę rynkową.

Czasem jednak można sprzedać przedmiot o wiele więcej niż cena rynkowa. Jeśli istnieje niedobór towaru w danym momencie, a wielu graczy jest to potrzebne, to zależy od Ciebie, ile chcesz, aby naładować.

Co zrobić, jeśli nie sprzedać przedmiot?

Nie poddawaj się, jeśli nie sprzedawać swoje przedmioty w domu aukcyjnym.

Teraz, w zależności od pozycji, można albo umieścić go na sprzedaż ponownie, czy można dostać rozczarowane i sprzedawać pył i odłamki; lub zmielone (kwiaty) lub wydobywać (rudy).

Jeśli elementy nie posiadają opłaty z góry w Domu Aukcyjnego, to lepiej, aby spróbować sprzedać go ponownie i, w tym przypadku, nie należy podciął cenę. Prędzej czy później swoje elementy będą jedynymi dostępne, a następnie będzie łatwo je sprzedać.

Jeśli przedmioty są pancerz lub broń, zwykle nie jest to zalecane, aby spróbować sprzedać je ponownie. Odczarować te elementy, jeśli możesz, albo znaleźć kogoś innego do roboty to za Ciebie.

Artykuł napisany przez: nto